Kontakt

Technobud Sp. z o .o.
Ul. Kolejowa 2
01-217 Warszawa

Nip 118-16-06-473
Regon: 017303983
KRS: 0000135405

Konto Bankowe: 62-12406029-1111000047934759


Dział Sprzedaży Detalicznej: 

Warszawa, ul. Kolejowa 2,(22) 862-78-72

Kontakt:

  • telefon: 698-655-942,
  • e-mail: detal@technobud.waw.pl lub detal1@technobud.waw.pl
  • Marek Złotkowski, telefon: 606-354-232, mail: m.zlotkowski@technobud.waw.pl
  • Monika Miłosz-Nowak, telefon: 604-508-915, mail: m.milosz@technobud.waw.pl

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8-16
  • wtorek 8-17
  • środa  8-16      
  • czwartek 8-17
  • piątek 8-16
  • sobota 10-13

Łomianki, ul. Kolejowa 86, (22) 751-70-41

Osoby do kontaktu:

  • Agnieszka Nagórska, telefon: 600-325-538, mail: a.nagorska@technobud.waw.pl;
  • Elżbieta Ogrodowicz, telefon: 600-071-875, mail: e.ogrodowicz@technobud.waw.pl
  • Mirosława Bester, telefon: 604-553-191, mail: m.bester@technobud.waw.pl

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek - piątek: 8:00-17:00
  • sobota: 10:00-13:00

Stare Babice

Informujemy, że salon w Starych Babicach został przeniesiony na ul. Kolejową 2 w Warszawie


Dział  Kontraktów i Inwestycji:

  • Warszawa, ul. Tunelowa 2, (22) 474-37-97

Osoby do kontaktu:

  • Jacek Zając, telefon: 600-347-027, mail: j.zajac@technobud.waw.pl,
  • Zuzanna Kublik, mail: z.kublik@technobud.waw.pl,
  • Krzysztof Banasiewicz, mail: k.banasiewicz@technobud.waw.pl

Dział Ofertowania:

  • Warszawa, ul. Tunelowa 2, (22) 474-37-97      

Osoby do kontaktu:

  • Grzegorz Cegielski, telefon: 604-588-085, mail: g.cegielski@technobud.waw.pl
  • Przemysław Bielawski, telefon: 606-645-158, mail: p.bielawski@technobud.waw.pl

Dział Serwisu i Reklamacji:

  • Warszawa, ul. Kolejowa 2, (22) 632-32-54, fax (22) 632-85-06

Osoby do kontaktu:

  • Marek Sowa, telefon: 600-960-409, mail: serwis@technobud.waw.pl
  • Klaudyna Lisowska, mail: k.lisowska@technobud.waw.pl

Szybki kontakt

Salony

  • Warszawa (22) 474-37-97
  • Warszawa (22) 862-78-72
  • Łomianki (22) 751-70-41

więcej...